Sokak stiline seyirci kalmayın!

Sokak modası

Defileler bile ilhamını sokaktan alırken, sokak stiline seyirci kalmayın! Sokaklar, kimliğini stiline yansıtan renkli simalarla dolu. Farklı stillerden ilham almak için dünya sokaklarına bakıyoruz!

sokak modasi

1. PARİS

Paris sokaklarını renklendiren turuncu ve sarı birlikteliği doğru tonları bulursanız asla korkmayacağınız bir kombin olabilir. Üstelik bu renkler bir de midi boyla birleştiğinde ortaya hem cesur hem de cool bir görüntü çıkıyor. Deneyin!

2. STOCKHOLM

Beyaz artık yaz-kış dinlemeden her daim hayatımızda. Barok gözlükler, mini etekler, zincir detaylı çantalar… Üstelik bu beyaz kombin 60’lardan günümüze uyarlanmış.

3. LONDRA

Baştan aşağı aynı renklere bürünmek kadar aynı desenleri giymek de moda. Önemli olan nasıl kullandığınız. Eğer bu tarz bir ceket pantolon takımı giyecekseniz aksesuarlarınız konusunda abartıya kaçmayın. Kullanacağınız diğer renklerde de çekimser olun.

ayakkabi moda

4. ROMA

içimizdeki asi ruhun dışa vurumu ‘biker’ modası da sokakları hakimiyeti altına almış durumda. Özellikle ceketlerde ve ayakkabılarda sıkça rastladığımız bu akımla yaratıcılığın ve özgürlüğün sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*