Şubat 2013 Burç Yorumları

burclarKovaların aşkta yüzü nihayet gülüyor, Akreplerin partnerlerinin hazırlayacağı sürprizlerle ayakları yerden kesiliyor. Balıklar ise maddi açıdan en şanslı döneminde.

KOVA
21 Ocak – 19 Şubat

Jüpiter ve Uranüs sayesinde hayli hareketli günler geçireceksiniz. Evet; bir süredir içine kapanan Kovalan kalabalıklar ve sürprizler bekliyor. Aşk ise tesadüfler sonucunda, hiç beklemediğiniz bir anda kapınızı çalacak. Muhtemel aday ise tanıdığınız ve uzun süredir aklınızda yer eden kişi de olabilir. Her şey sizin cesur davranarak bir adıın atmanıza bağlı olacak. Bir iş değişikliği de gündemde olabilir. Karar vermeden önce iyi düşünün.

BALIK
20 Şubat – 20 Mart

Satürn, geçici bir süre kendinize olan güveninizi kaybetmenize neden olabilir. Ancak ne özel ne de iş hayatınızda içgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Cazibenizi yeniden kazanmak için sizi el üstünde tutan kişilerle daha çok zaman geçirin ve hoşlandığınız kişiye karşı hissettiklerinizi bastırmaktan kaçının. Merkür ve Uranüs etkileşime girdiğinde ise kendinize mutlaka bir piyango bileti alın. Zira bu ay maddi konularda şans yüzünüze gülüyor!

KOÇ
21 Mart – 20 Nisan

Kendinizi ikinci plana attığınız, başkalarını kendinizden daha çok düşündüğünüz bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter bu ay cömert yanınızı ön plana taşıyor. Yakın çevrenize ettiğiniz yardımların geri dönüşü olacağından şüpheniz olmasın. Karmaya göre hepsinin meyvesini toplayacaksınız. Mars ve Satürn’ün ters etkileşimi yine kısa bir süre maddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Önümüzdeki ay rahat edebilmek için tasarruf planları yapın.

BOĞA
21 Nisan – 21 Nisan

Aklınızı meşgul eden her sorunun cevabını arıyor, merakınıza engel olamıyorsunuz. Merakınızı ilgi alanlarına yöneltmenizde fayda var. Kitap kulübüne üye olabilir, dans dersine yazılabilir, farklı kültürleri tanımak adına yeni bir seyahat planı yapabilirsiniz. Üstelik bunun için başkasına ihtiyacınız yok! Hazırladığınız egzotik yemekler ya da yeni yatak hareketleriyle ilişkiniz küllerinden yeniden doğacak. Şubat Boğaların en mutlu günlerini geçireceği ay.

İKİZLER
22 Mayıs – 21 Haziran

Kariyerinize farklı bir alanda yön vermek ya da işinizi değiştirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Başarma hırsınız planlarınıza hız kazandırıyor. Aşktansa iş hayatınız öne çıkıyor. Geriye çekilen Jüpiter’in etkisiyle büyük değişiklikler ancak aym sonunda gerçekleşiyor. Şubat ayında maddi olarak nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Ancak biraz yaratıcılıkla ek gelir elde edeceğiniz yeni kazanç kapıları da açabilirsiniz. Şanslı gününüz ise ayın son günü.

YENGEÇ
22 Haziran – 23 Temmuz

Merkür ve Venüs’ün harekete geçmesiyle her şey istediğiniz gibi olacak. İş arkadaşlarınızın motivasyonunuzu olumsuz yönde etkilemesine izin vermeyin. Hayatınıza giren yeni kişiye gelince, bir süre duygulan konusunda açık vermeyecek. Pozitif yaklaşımınız bu yakınlaşmanın ilişkiye dönüşmesini sağlayacak. Güneş aşk evinize emin adımlarla ilerlerken libidonuz da artıyor. İlk görüşte etkilendiğiniz kişiye, kendinizi vermekten kaçının.

ASLAN
22 Haziran – 23 Ağustos

Rekabetçi iş ortamı, partnerinizle aranızda uzun süredir devam eden gerginlik, patronun sınırsız istekleri derken stres bu ay tırmanışa geçiyor. Herkesin sizi bu kadar sıkboğaz etmesine boyun eğmeyin. Bir süre telefonlara bakmayın, işten vaktinde ayrılın ve erkek arkadaşınıza biraz zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Sosyal çevrenizi değiştirip yeni insanlarla tanışmaya gayret edin. Biraz nefes alıp bir süre kendi arzularınızın sesine kulak verin.

BAŞAK
24 Ağustos – 23 Eylül

Gerçek hazzın peşine düşeceksiniz. Bekâr Başaklar birden fazla kişinin göz hapsinde. Hareketli geçen aşk hayatınız sayesinde sosyal ilişkileriniz de olumlu yönde gelişiyor. Aşk hayatında kendinizi zamanın akışına bırakmalısınız. Akıllı yatırımlarla finans evinizi güçlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Merkür iş yaşamında ekip çalışmasını destekliyor. Ancak bireysel çalışmalarınız da kabul görecek. İlginizi çeken sektörleri mercek altına alm.

TERAZİ
24 Eylül – 23 Ekim

Tatilin keyfini fazlasıyla çıkardınız. Artık spor salonu üyeliğinizi yenilemenin, iş toplantıları! ağırlık vermenin ve kış bakımına başlamanın zamanı geldi. Satürn’ün geri çekildiği dönemd parasal açıdan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bütçenizi kontrol altında tutmak için bir süre akşam programlarınızı erteleyerek evde film keyfini tercih edin. Hazır olun, hayatınızda değişikliklere ihtiyaç duyucağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz!

AKREP
24 Ekim – 22 Kasım

Havaların soğuması renkli gece hayatından uz kalmanızı engellemiyor. Bu ay partilerin yıldı; sizsiniz! Sosyal yaşam güçlü iş bağlantılarını beraberinde getiriyor. Girişimleriniz önemli pozisyonlarda iş teklifi olarak geri dönecek. Partnerinizin sizin için hazırlayacağı sürprizle ayaklarınızı yerden kesecek. Ancak sizin de elinizi taşın altına sokup özveriyle yaklaşman: ona karşı sevecen olmanız gerekiyor. Değişkeı ruh halinizi kontrol altına almalısınız.

YAY
23 Kasım – 21 Aralık

Bu ay kış tatili için yapacağınız harcamalar artıyor. Yeni bir kayak takımı, kar montu ya d: egzotik bir adaya uçak bileti… Merkür’ün Plüt ile etkileşime girmesi kazanç kaynaklarınızı kısıtlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edip hesaplı olmakta fayda var. Aşk evinizde romantizm doruk noktasında. Bu ay sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır ihtiyacınız olan huzurlu ortama sonunda kavuşuyorsunuz.

OĞLAK
22 Aralık – 20 Ocak

Işıltınız kimsenin gözünden kaçmıyor. Bu ay Venüs sizi çok daha canlı, çekici kılacak. Etrafınızdaki herkesi etkileyecek güce sahipsiniz, yeter ki işten fırsat bulup sosyalleş Büyük bir şans hiç ummadığınız anda sizi bulacak. İş hayatınızdaki hırsınızın meyvesin toplayacaksınız. Mars’ın etkisi finansal konularda güçlü kazançlar elde etmenizi sağlayacak. Küçük sağlık problemlerini görmezden gelmemekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*