Survivor yarışmasının bayan yarışmacılarından Larisa, Bennu ve Irmak

Survivor yarışmasının bayan yarışmacılarından Larisa, Bennu ve Irmak Atuk önceki gün Nişantaşı’nda bir mekanda objektiflere takıldı.

Larisa Bennu irmak

Topluma uyum sorunu yaşadıklarını dile getiren Irmak Atuk “Bennu’yla adapte sorunumuzu konuştuk. Toplum içerisine çıktığımızda panik atak gibi oluyor, ellerimiz titriyor aynısını, Bennuda yaşamış, Larisa’da B12 vitamini almamızı önerdi” dedi.

Yarışmada gülüşüyle neşe kaynağı olan Gerede ise en çok iletişimsizliği özlediğini dile getirirken, orada o şartlar altında yaşamak isterdim diyerek ekledi.

Burada çocukları özlediğini söyleyen ve onlar için öldüm bittim diyen Gerede, ada için “Oradaki yaşam bambaşka bir şey ne internet var ne telefon dünyayla hiçbir şekilde bağlantın yok” şeklinde konuştu.

Mehmet Ali Erbil’in, Irmak Atuk’u yarışmada mesaj atarak desteklediğini söyleyen muhabire Atuk, “Sağolsun eşimiz dostumuz hep destekledi. Çıkınca da güzel mesajlar aldım hepsine teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

“Mehmet Ali Erbil’le ileride bir proje olabilir mi?” sorusuna Atuk, “Neden olmasın, olabilir” yanıtını verdi.

Daha önce ise Duygu Çetinkaya ve Fatmagül Fakı da ilginç itirafalarda bulunmuşlardı.

Survivor’da yarışan Duygu Çetinkaya ve Fatmagül Fakı Ayaklıgazete’ye konuştu.

Adadan döndükten sonra normal yaşamlarına uyum sağlamakta biraz zorlandıklarını ancak zamanla bunu aşacaklarını söylediler.

Adada kaldıkları süre boyunca diş fırçası şampuan gibi şeylerin ütopik olduğunu belirten Duygu Çetinkaya, kumandaları kullanmakta zorlandığını buraya alışabilmesi için biraz zaman geçmesi gerektiğini söyledi.

Milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*