Süvari, eşsiz koleksiyonları ile bu yaza damgasını vuracak.

Süvari, eşsiz koleksiyonları ile bu yaza damgasını vuracak.

Güneş, deniz, kumsal, macera, tatil… Yaz aylarında sizi mutlu edecek ne varsa hepsi Süvari yaz koleksiyonlarında…

Bu yaz gözünüz Süvari’den başkasını görmeyecek!

süvari-2

Marine Rasific
İnsanın denize tutkunluğu belki de tek vazgeçilmezi; buradan yola çıkarak, denizin ve gökyüzünün laciverti, tutkularımızın kırmızısıyla birleşti…

Bu temada; spor giyim anlayışını günün yoğun temposuna uyarlayan Süvari, yıkamalı denim ceketler, yıkamalı denim pantolonlar, çizgili ve kapşonlu svveatler ve kapitoneli detaylar yer aldı.

Adventure
Yazın iş hayatının yoğun temposundan uzaklaşmak, zaman zaman doğaya kaçmak isteriz. Doğanın kusursuz renklerinden esinlendiğimiz Adventure koleksiyonu maceracı erkekler için tasarlandı.

Bu tema iki renk grubundan oluşmaktadır.

1. Grup: İndigo renkleri, ekri, camel ve toprak renkleri ile kombin edildi.

2. Grup: Haki, taş, kahverengi, melange, gri renkler kullanıldı.

Kahverengi ve toprak renkleri, indigo ve lacivertle kombin edilirken; minik ekoseler, triko yakalar, astarlı ve astarsız ceketler olarak koleksiyonda yer almaktadır.

YVeekend
2013 yaz koleksiyonunda işi gereği günü uzun soluklu yaşayan erkekler için vveekend serisini tasarladık. Bu hikayede giyilecek ürünler haftanın tüm zamanlarını kapsıyor. Tek ceketlerde yaz fresh tuşe ve ferah kumaş seçenekleri sunuyor. Tüm takım ve ceketlere uyumlu tasarlanmış farklı yaka ve kalıp önerileri sunan gömleklerimiz sezona yeni bir soluk getiriyor. Gömlek koleksiyonumuzda bu sezon beyaz, mavi, lacivert, yeşil, kırmızı ve tonları ile renkleniyor. Triko ve t-shirt grupları ile zenginleşen setler kendini coton ve deri detayları ile gösteriyor. Renkli kravatlar, jakarlı kumaş kravatlar, şallar ve birçok detay ile “VVEEKEND” içinde kendini mutlu hissetmek isteyen erkeklere yeni öneriler sunuyor.

Business
2013 yaz Business koleksiyonu işi geregi günü uzun soluklu yaşayan erkekler için tasarlandı. Bu hikayede giyilecek ürünler şehrin ve ofis hayatının vazgeçilmezleri.

Koleksiyon tek ceketlerde coton tuşe ve yünmix kumaş seçenekleri sunuyor. Ceketlerin tamalayıcısı yün ve pamuk pantolonlarla koleksiyon hem sıcak, nem de serin ürün önerileri sunuyor. Tüm takım ve ceketlerle uyumlu tasarlanmış farklı yaka ve kalıp önerileri sunan gömlekler sezona yeni bir soluk getiriyor. Triko ve t-shirt grupları ile zenginleşen setler kendini coton ve deri detaylarla gösteriyor. Renkli ve jakarlı kravatlar, şallar ve birçok detay ile “BUSINESS” kendini özgür hissetmek isteyen tüm şehir erkeklerine hitap ediyor.

Ceremony
Sadece özel zamanlar için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*