Temmuz Akrep Burcu Yorumu

Aylık Akrep Burcu Yorumu
24 Ekim – 23 Kasım

İş

akrep-burcuYaşam sizden yana. Kendinize güveniyorsunuz.. Kendinizi yeni bir hayata hazır hissedeceksiniz. Cinselliğinizi davranışlarınıza, giyiminize ve hareketlerinize yansıtırken; baskın, ayartıcı ve kışkırtıcı bir kişilik çizebilirsiniz. Bu nedenle, yakın çevrenizden biri sizi çekici bulacak, yakınlaşmak isteyecektir. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. İş vereninizle ilişkileriniz yoğun ve uyumlu ilerleyecek. Bazılarınız mesleki evlilikler yapabilirsiniz. Yakın dostluklar arasında duygusal yakınlaşmalar veya uzun süredir arkadaşlık ettiğiniz bir kişiyle aranızda farklı bir çekim oluşabilir. Siz derin aşklar peşindesiniz. Yaşadığınız duygular sizi yürekten etkileyecek. Sınırlarınızı genişletmek konusunda yoğunlaşan içsel bir zenginliğiniz olacak ve yapacağınız çalışmalarda güçlü bir motivasyona sahip olacaksınız. MERKür 9. Ruhsal evinizde hala geri gidiyor. Yolculuklarda yaşayacağınız iletişimsizlik ve aksilikler için kendinizi zorlamayın.. Tepe evinizdeki “gezegen kümeleşmesi”; kariyerinizde sizi önemli noktalara getirirken, toplumsal olaylarda etrafınızı kolayca etkileyeceksiniz. Birçok olayı zincirleme bir şekilde kafanızda birleştirecek, kendinizi ifade edecek konuların altına imza atacaksınız. Bu dönemde kendinizi bile yargılayabileceksiniz. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. 20 Temmuzdan sonra Venüs’le “Güneş” in, kol kola gezmesiyle kariyerinizde muhteşem bir değişim sizi bekliyor. Geçen ay başlayan uzak yollarla ilgili planlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Aşk

Güneş; isteklerinizin gerçekleşmesine yardım ederken, kendi inisiyatifinizle cesur davranışlar içinde olacak ve sınırlarınızın ne olduğu konusunda kendiniz karar vereceksiniz. Uzak yollarla ilgili geliştirdiğiniz projelerden vazgeçmeyerek, üstüne gitmelisiniz. Çünkü, bunlar sizin uzun zamandır planlarını yaptığınız konular olacaktır. Geciken terfilerinize kavuşurken, işyerinizde önemli bir konuma transfer olacak, şimdiye kadar gücünüzü gösteremediğiniz bir konuda başarı elde edeceksiniz. Mesleğiniz bu yönde ise; yurt dışında tanınmanızı sağlayacak çalışmalar içinde olacaksınız. İsim yapabileceğiniz bir çalışma ile gündeme gelebilirsiniz. Sanatçı kimliği taşıyorsanız; yaratıcılığınızın karşılığını görecek ve toplumda isim yapacak çalışmaların altına imza atacaksınız. Yurt dışı başarınız oldukça yüksek. Ay boyunca Neptün, Uranüs, Plüton ufuk çizgisin altında seyrederken, ailenizle, yakınlarınızla ve iş arkadaşlarınızla enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Neptün çok fazla takıntılı olabileceğinizi gösteriyor. Sevecen ve paylaşmaya hazır yapınız, arkadaşlarınızın etrafınızda toplanmasına neden oluyor. Düşünceleriniz yansıtırken yumuşak bir dil kullanmayı yeğleyeceksiniz. Fakat bu dönem bazı olumsuzluklarda yaşayabilirsiniz. Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık gezegeniniz Mars Yengeç’te ilerliyor ve 19 Temmuz’a kadar Merkür geri gideceği için çok dikkatli olmalısınız. Ayrıca Sağlık evinizde Uranüs geri hareketini yapmakta ve sizi sürpriz rahatsızlıklara karşı uyarmaktadır. Fazla enerjinin size zarar verebileceğinizi düşünerek, dikkatli olmalısınız. Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalısınız. Uranüs’ün konumu, ani değişimler yaşayacağınızı da gösteriyor. Aklınıza gelen her şeyi anında söyleyerek tepki de toplayabilirsiniz. Değişen ruh hallerinizle dikkat çekeceksiniz. Sindirim ve mide sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*