Temmuz Balık Burcu Yorumu

Aylık Balık Burcu Yorumu
20 Şubat – 20 Mart

İş

balik-burcu19 Temmuz’a kadar Geri giden Merkür’den etkileneceksiniz. Bazılarınız için bu durum hiçte kolay olmayacak. Gireceğiniz topluluklarda yeni tanışacağınız insanların kişiliklerini öğrenmeden dost olmanız halinde; daha sonra çıkacak pürüzler nedeniyle onlarla bozuşabilirsiniz. Herkesin kendi fikrini söylediği toplantılarda, farklı fikirler yüzünden meydana gelecek tartışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Fakat, kararlı yapınız karşısında arkadaşlarınızı kabullendireceksiniz. Her ne olursa olsun; yine de dikkatli olmalı ve sözlerinizi dikkatlice sarf etmelisiniz. Merkür’ün geri hareketinin yaratacağı etkiler tezat gibi görünse de; şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların değerlendirmesine gireceksiniz. Gizli planlar ve eski arkadaşlarınızla yapılan “düşünce jimnastikleri” bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem, baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. 19 Temmuzdan sonra bulunduğunuz ortamlarda pürüzler geçiyor. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Finans evinizi destekleyici özel kişilerle birlikte olacaksınız. Bir arada olduğunuz kişilerin, kazanç tablonuzu olumlu etkileyecek varlıklı çevreden olmasına dikkat edeceksiniz. Hatta, onlarla ortak çalışmalar içinde bulunacaksınız. Sizden yaşça büyük kişilerden beklediğiniz destekler gelecektir. Kişiliğinizi olumlu bir şekilde ortaya koyacaksınız. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız. Sizden daha genç kişilerle sosyal aktiviteler gerçekleştirirken kendinizi olduğunuzdan daha genç ve yenilenmiş hissedeceksiniz.Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir.

Aşk

19 Temmuz’a kadar Merkür hala aşk ve sosyallik evinizde geri gitmeye devam edecek. Ortak ilişkilerinizi kendi inisiyatifiniz doğrultusunda düzenleyebileceksiniz. Günlük yaşamınızı sürdürdüğünüz yerlerde iyileştirme çalışmalarında bulunacak, bu konuda çaba sarf edeceksiniz. İş birliği içinde olduğunuz kişilerle hukuksal anlaşmalar düzenleyebilir, ileri dönük planlarınızı daha da somutlaştırabilirsiniz. Bazıları, partnerlerinden alacakları destekle işlerinde yeni atılımlar yapabilirler. Sizden yaşça büyük kişilerle aşk macerasına girebilirsiniz. Yine bu dönemde kinci duygularınız atağa kalkabilir. Güçlü enerjiniz ve yaratıcılığınız konusunda size önemli destekler verecektir. İnatçı bir yapı sergileyecek ve fazla sorumluluk yükleneceksiniz. İleri görüşlü davranışlar sergileyecek ve sorumluluğunu aldığını işi tamamlayacaksınız. Güneş gücünü Venüs’le birleştirerek, enerjisini daha çok ortaya koyacaktır. Bu dönemde çevrenize çok çabuk kızabilirsiniz fakat kin tutmayacak ve çevrenizi çabuk affedeceksiniz. Liderlik yeteneklerinizi ilişkilerinize yansıtacaksınız.

Sağlık

Bu ay, sağlığınızın olumlu olmasına rağmen; kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı ve bileklerinizi korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz. Soğuk ve tuzlu su kompresleri size iyi gelecektir. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz. Gece uykularınızı aksatmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*