Temmuz Başak Burcu Yorumu

Aylık Başak Burcu Yorumu

22 Ağustos – 23 Eylül

İş

basak-burcuÜstünlük duyguları içindesiniz. Düşüncelerinizi inatla savunan ve kendinize güvenen bir tablo ortaya çıkaracaksınız. Daha iyi bir kariyer elde edecek yeni anlaşmalar peşinde olacaksınız. Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirici bir unsur olacağına, karşıt düşünceler içinde olabilir ve aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkileneceksiniz. Ruhsal gezegeniniz arkadaşlarınızla birlikte olma isteği içinde olacağınız ve kendi menfaatlerinize uygun kişileri seçeceğinizi gösteriyor. Sosyal çevrelerinizde oldukça şanslı bir ay yaşayacaksınız. 16 Temmuz’a kadar Merkür geri gidiyor. Yeni tanıştığınız kişiler ve fikirler hala sizin için sorun olmaya devam ediyor. Sosyal fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Belki de, size sosyal statü kazandıracak önemli şirketlere danışmanlık yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda yanlış anlaşılmalardan dolayı kardeşlerinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalısınız. Bu dönemde iletişim konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Düşüncelerinizi yenilemek için gerekli motivasyona sahip olmanıza rağmen karşı tarafın sizi zorlamasından kaynaklanan sorunlar ortaya çıkacaktır. Karşılıklı şartlarınız iyice belirlemeli ve uygun zemini oluşturmalısınız

Aşk

Venüs 23 Temmuz’a kadar 12 evinizde hassasiyetiniz çok yüksek. Yardım etme duygunuz yoğun. Merkür’de geri gittiği için Venüs’e olumsuz etki veriyor. Alınganlığınız ve kırılganlığınız doruk yapabilir. Özellikle yaşadığınız aşk varsa, birçok zorluklara maruz kalacaktır. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. Aşkınızın sadakat deresini ölçmek için önünüze çıkacak olan birkaç olay karşısında kişiselliğinizden ödün vermezseniz siz kazanacaksınız. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Yanlış bir aşk yüzünden sonradan başınız ağrıyabilir. Geriye dönüşü zor hatalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir ay içindesiniz. Partnerinle, başkalarına ait konuları tartışırken, kırılganlık konusu gündeme gelebilir. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta. Amacınız dikkat çekmekse, ortalıklarda görünmeniz sizin için yeterli olacaktır. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun. Duygusal tatmin sağlamak için, ay sonunu beklemeniz gerekecek. Ayın sonuna doğru Güneş 12 evinizi etkilemeye başlayacak. Güçlü duyguları içinde biriktirmeniz sizi yorabilir. Enerjinizi regüle etmeyi bilmelisiniz. Dost ve arkadaş toplantıları sohbeti sizi mutlu edecektir.

Sağlık

Geri giden Merkür eski sağlık sorunlarını tekrar gündeme getirecektir. Operasyon geçirmeyi düşünüyorsanız gelecek ayı beklemelisiniz. Eller kollar baş, omuzlar sizin için problem olabilir. Ani hareketlerden uzak durun. Ağır paket ve sizi zorlayan hareketler yapmayın. Gizli duygulardan kendinizi uzak tutmaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*