Temmuz Boğa Burcu Yorumu

Aylık Boğa Burcu Yorumu
21 Nisan – 21 Mayıs

İş

boga-burcuMars 14 Temmu’za kadar Para evinizi güçlü etkiliyor. Jüpiter çevre koşullarında şansı madde evinize taşıyor. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. Değişik fikirlere sahip arkadaşlarınız olacak. Maddi konularda para kazanmanızı sağlayacak yakın ilişkilerinizi kullanacaksınız. Güneş ve Jüpiter büyük bir etkileşim içindeler. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Önemli kişilerle görüşecek bir çoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız. 19 Temmuz’a kadar Merkür geri hareketini Yengeç’te yapacak. Ailenizle ilgili sorunlara el atmalısınız. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır. Kardeşler, anne ve babanızla bir araya gelirken, uzun süredir özlediğiniz eski ortamları yeniden canlandırabilirsiniz. Verilmiş sözlerin yerine getirilmemesi canınız sıkacaktır. Mevcut koşullarınızı korumalı ve yeni bir atılım için “ayın sonunu” beklemelisiniz. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Yakınlarınızın birinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle yaşlı kişilerin problemlerini çözümlemek size manevi açıdan da iyi gelecektir. Konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Ani ve düşüncesizce sarf ettiğiniz sözcükler yüzünden yakınlarınızın kalbini istemeden kırabilirsiniz. Jüpiter-Satürn açısı olumlu bir şekilde size destek vermeye devam ediyor. Kalıcı dostluklarınızı korumaya ilişkileriniz düzenli tutmaya devam ediyorsunuz. Merkür”, 4. eve (ev ve aile evi) geçerek, ailenizin düşünceleriyle bütünleşeceğinizi ve onlarla birlikte hareket edeceğiniz gösteriyor. Özellikle, Jüpiter bu evde yaratıcılığınızı arttırırken, evle ilgili hayallerinizi zenginleştirebilirsiniz. Evinizde yapılması gereken değişikler için uygun bir dönem. Ailenizle geçmişten kaynaklanan problemlerinizi konuşarak bu dönemde çözmeyi denemelisiniz. Evinizle ilgili küçük tamiratları gerçekleştirebilirsiniz. Merkür ve Jüpiter aile içinde çözmenize yardım edecek. Jüpiter sıcak ve sevgi dolu bir gezegen olarak, her zaman bozulan ilişkilere yardımcı olur.

Aşk

Venüs Aslan burcunda ilerliyor ve ay boyunca coşkularınızı tetikliyor. Jüpiter ile Güneş de size gereken desteği ve gücü verecektir. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. Yaşadığınız bir aşka varsa; aranızda geçmişten kaynaklanan sorunlar söz konusu. Konularla ilgili konuşmalar sizi yoracak. Artık gurur yapacak olayları bir kenara atmalısınız. Yine bu dönem Jüpiter size dost edinmek, dost kalmak için,hayatınızı kolaylaştıracak. Kariyerinizle ilgili yaptığınız ve cevap alamadığınız önemli yazışmalara, bu dönem içinde yanıt alırsanız, şaşırmayın. Çünkü geri giden Merkür; başlangıcı geçmişe dayalı çözüm bekleyen problemler için güzel fırsatları size sunacaktır. Yine, kardeşlerinizle ilgili mevcut olan sorunları çözmek için gerekli donanıma sahipsiniz.

Sağlık

Sağlığınızla ilgili problemleri fazla büyütmeden çözmelisiniz. Oldukça hareketli bir ay geçirmeniz sizi yoracaktır. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*