Temmuz İkizler Burcu Yorumu

Aylık İkizler Burcu Yorumu
22 Mayıs – 21 Haziran

İş

ikizler-burcuGezegenler büyük bir çoğunlukla horoskopunuzun doğu yarısında bulunuyor. Telaşlı heyecanlı ve aktif bir ay. Kişiselliğiniz ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. Bireysel arzularınız ön planda olmasına rağmen, aktivitelerinizde dostlarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Müdahale gerektiren tüm işlerde kendi çabalarınızla başarılı olacak ve günlük rutin çalışmalarınızı istekleriniz dahilinde gerçekleştireceksiniz. 19Temmuz’a kadar Merkür geri gidiyor. Çevrenizle bir uyumsuzluk söz konusu. Yakın ilişkilerin ön plana çıkmasını sağlayacak. Çözüme ulaşması gereken sorunlar gündeme gelirken, geçmişte biriktirdiğiniz sorunları ebeveynlerinize karşı açığa vurabilirsiniz. Bu arada, aile içi huzursuzluklara son vermek için yakınlarınızdan ara buluculuk yapmalarını bekleyebilirsiniz. Yakın bir akrabanızın eski bir sorunu sizi yeniden öfkelendirecektir. Çalışmalarınızı ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde değerlendirmelisiniz. Zararlı konumlardan kendinizi korumalısınız. Yönetici Gezegeniniz Merkür; geri gitmesi finans, iletişim, ve aile konularında etkili olacaktır. Merkür her zaman zararlı olmayabilir. Birlikte olduğunuz kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. 19 Temmuz’a kadar tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken birçok zincirleme iş olacak. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle bir araya gelirken, ilişkilerinizi denetlemek zorundasınız. Baskıcı tavırlarınızın onları üzmesine rağmen, siz hiç kimseye taviz vermek istemeyeceksiniz. İlişkilerinizde yapıcı, güçlü, fakat denetleyici olacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu dönem, düşünceler arasında kuşak farklılığı yüzünden çatışmalar çıkabilir. Bazı dargın dostlarınızı bir araya getireceksiniz. Eski ve yeni dostlukların bir arada yaşanacağı ortamlarda bulunacaksınız. Bu dönem, uzun süredir aksayan ilişkileriniz sona erebilir. Artık, her şeyi sınıyor ve sınavdan geçiriyorsunuz. Kardeşler ve yakın akrabalarınızla geçmişten kaynaklanan eski sorunların yeniden gündem kazanmasıyla, ilişkilerinize daha akılcı ve mantıklı bir şekilde bakacak olumlu veya olumsuz sonuca gideceksiniz. Bir müdahalenin kaçınılmaz hale geldiği sorunlarınızın, kangren hale gelmiş bölümlerini çıkarıp atabilirsiniz.

Aşk

8 Temmuz’da yeni Ay’la birlikte eski duygularınızın farklı bir boyutunu da göreceksiniz. Aşktan çok ailenize zaman ayıracaksınız. Başarmanız gereken çok iş gündemde. Tüm sorumluluk üzerinizde. Ailenize ispat etmeniz gereken çok şey var. Yeni Ay; ilişkilerinizde olumlu gelişmelere neden olacak. Annenizle aranızda duygusal bağlarınız gündeme gelecektir. İçsel enerjinizin yenilendiğini hissedeceksiniz. Evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Taşınma olayları yaşıyor ve eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, gezegenler size istediğiniz desteği verecektir. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Zihinsel anlamda potansiyeliniz güçlenecek ve sorumluluk duygunuz artacak. 23 Temmuzda 9.evinizde dolunay gerçekleşecek. Uzak yollar ve yurt dışı ile ilgili önemli haberleriniz kafanızı meşgul edebilir. Kariyer evinizde ilerleyen güçlü gezegenlerin geri gidişleri geçmiş fırsatları yeniden size sunacak. Dikkatli hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili güvensizlik duygularınız yüzünden başkalarından onay bekleyebilirsiniz. Hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz. Tüm bunlar şartlarınızın değişime uğrayacağı sinyallerini vermektedir. Yollarla ilgili beklediğiniz projeler gündeme gelecektir. Beklenti içinde olduğunuz miras veya bir para meselenizde değişen şartlar nedeniyle zorlanırken, tercih yapmak zorunda kalabilir ve güç durumlarda kalabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık gezegeniniz Satürn; aylarca 6. evde akrapte yer alacak ve iskelet sisteminizi güçlendirmenize yardım edecektir. Kalbinizi kontrolden geçirmelisiniz. Dolaşım sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak kalmalı ve ağız sağlığınız daha çok önemsemelisiniz. Sağlığımız konusunda sorunsuz bir ay olmasına rağmen, zevklere düşkünlüğünüz rahatsızlıklara neden olabilir. İstemediğimiz halde vücudumuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız. Midenizi soğuk gıdalarla üşütmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*