Temmuz Oğlak Burcu Yorumu

Aylık Oğlak Burcu Yorumu
23 Aralık – 20 Ocak

İş

oglak-burcuBu ay 19 Temmuz’a kadar Merkür 7. Evinizde geri hareketine devam edecek. 7. Eviniz oldukça gezegen yoğunluğu altında. Güneş, Merkür,Venüs, Jüpiter birlikte hareket ediyorlar. İlginç bir karışım ve tablo seyrediyor. Bu dönemde beklenmeyen aksiliklere karşı önlemlerinizi almalısınız. Kendinizi kabul ettirmeye çalışarak ve azimle direnebilirseniz biliniz ki, başarı sizden yana olacaktır. Fakat bunun için herşeyden önce duygusal düşünmekten uzak durmalısınız. Bulunduğunuz konumda ilerlemek ve sesinizi duyurmak istiyorsanız iç dünyanızla ilgili sorunları bir kenara koyarak, çatışmalardan uzak durmalı, bu enerjiyi kariyerinizle ilgili konularda yakıt olarak kullanmalısınız. Mantıklı davranmanız ve sabırlı olmanız halinde işinizle ilgili konularda bilinçli kararlar alabilir, yaşamınız adına yeni hedefler belirleyebilir, sorunlu alanlarda çözümler üretebilir, sesinizi duyurabilirsiniz. İşbirliği sizin için çok önemli. Bu dönem ortaklık içindeyseniz; yalnız kalmak istemeyecek ve idealist, yönetici ruhu taşıyan kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak, ayrıca haksızlıklar karşısında tepkilerinizi ortaya koyacaksınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilir veya sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilirsiniz.

Aşk

Venüs; sosyal yaşantınızda olumlu gelişmelere neden olacak. Yaşantınızın doğru kişisi ile karşılaşacaksınız. Kozmik enerjinizin size sunacağı ilişkiye hazır olmalısınız. Bazıları, evliliğe ilk adımı atarken, toplumda isim yapan bir kişiyle birlikte olabilir. Bu kişiyle ortak aktivitelerde tanışacaksınız. Eğlenceli bir ortamda başlayan bir arkadaşlık, daha sonra ciddi boyutlara ulaşacaktır. Uzun süredir bir aşk veya ilişki yaşıyorsanız, partnerinizi ikna etmenin yollarını arayacaksınız. Bazılarınız da karşınıza yeni çıkan birinden etkilenebilir. Merkür ileri hareketini yaparken, bu aşkın veya karşılıklı bu iletişim biteceğini düşünmelisiniz. Merkür geri giderken karşınıza çıkan kişilerin hayatınızda geçici olacağını unutmamalısınız. 21 Temmuz’dan sonra aşk hayatınızdaki sorunlar bitecek. Davranışlarınızı etkileyen ve yönlendirebilen çevre etkenlerin kendi lehinize çevirebileceksiniz. Fikirlerinize destek olan arkadaşlarınız da sizi olumlu motive edecek. Sistemli bir iş paylaşımı sizi daha iyi konumlara getirecek. Aşka çok fazla değer veriyor olmanız sizi cinsel dürtüleri yüksek ilişkilere yöneltecektir. Venüs, manevi duygularınızı körükleyecek ve size haz veren işler yapacaksınız. Romantik duygularınızı tatmin edecek aşklar sizin için önemli olmasına rağmen, ilişkilerinizde karşılıklı iletişimin önemli olduğunu göreceksiniz. 7.Evinizdeki Güneş kişiselliğinizi ön plana çıkaracak. Beraberliklerinizde önce kendi duygularınız önemli olacak. Partnerinizden çok, sizin hisleriniz daha belirgin bir tablo çizecek. Partnerinizle birlikte alacağınız ortak kararlar önemli olacak. Mal ve mülk edinme konusunda hemfikir olacaksınız. Venüs 8. Evinizde tehlike sinyalleri de veriyor. Takıntılı aşklar gündeme gelebilir. Kafanızdaki kişiyi gözünüzde fazla abartabilir ve gereksiz düşünceler içinde size uygun olmayan aşklar yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Kendinize karşı hoşgörülü olabilir ve bazı gerçekleri saptırabilirsiniz. Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız.Partnerinizle ilgili aranızda netleştirmeniz gereken sorunlarınız için hala zamanınız var. Geçen aydan kalan olaylara çözüm getireceksiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık problem yaratan konuları çözmeniz gerekiyor. Bu nedenle, sorunların üstüne giderken, sabırlı ve mantıklı taraflarınızı ön plana çıkarmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*