Temmuz Terazi Burcu Yorumu

Aylık
24 Eylül -23 Ekim

İş

terazi-burcuTemmuz ayında kariyerinle ilgili daha ciddi ve hırslı çalışmalar içine gireceksin. Bu dönemde başarılı çalışmalar ve projeler altına imza atacaksın. Mükemmel başarılar eşiğinde iken, sizi aşan konuların altına imza atıyorsunuz. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Pratik, sistemli ve mantıklı yönün ön plana çıkarken, sıra dışı düşüncelerini anında çevrene aksettirebileceksin. Düzenli hareket etme gereği duyuyor, iyi plan yapıyor ve bu özelliğini birlikte çalıştığın kişilere de aşılmak istiyorsun. Bu dönemde gergin bir şekilde olayları sorgularken, yaptığın analizlerle sonuca hızlı gideceksin. 19 Temmuz’a kadar Merkür kariyer evinizde geri gitmeye devam edecek.Zor olanı tercih edecek ve yaşantınızla ilgili zorlanmalara karşı garip bir sabır örneği vereceksiniz. Yine bu dönem rejim yapabilir ve kendinizi disipline edebilirsiniz. Uzun süredir arzuladığınız fakat bir türlü başaramadığınız kendinizle ilgili başlangıçları yapabilirsiniz. Para kazanma konusunda oldukça mantıklı kararlar alacaksınız. Jüpiter duygusal dengelerinizi kontrol ederken, Mars cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. 1 Temmuz- 22 Temmuz tarihlerinde zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Yönetici pozisyonunda iseniz, çevrenizi yeniden koordine edecek gerekli titizliği işinize başarılı bir şekilde yansıtacaksınız. Tüm bunlara rağmen, içinizdeki huzursuzluğu yenmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Paneller ve konferanslara katılabilirsiniz. Konuşmacı olarak kendinizi ve fikirlerinizi rahatça tanıtabilecek, entelektüel konularda başarılı bir iletişim sergileyeceksiniz.

Aşk

Alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacaktır. Kardeşler, anne ve babanızla bir araya gelirken, uzun süredir özlediğiniz eski ortamları yeniden canlandırabilirsiniz. Verilmiş sözlerin yerine getirilmemesi canınız sıkacaktır. Mevcut koşullarınızı korumalı ve yeni bir atılım için “ayın sonunu” beklemelisiniz. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır.

Sağlık

Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden partnerinizle çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Sağlık konusunda; abartılı davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmamalısınız. İskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Bu ay mideniz hassaslaşabilir. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*