Temmuz Yay Burcu Yorumu

Aylık Yay Burcu Yorumu
24 Kasım – 22 Aralık

İş

yay-burcuUzun transitlerin çoğu ufuk çizgisin altında toplandığı için, aile ve yakın ilişkiler konusunda ağır işleyen olayları zamana bırakacaksınız. Uzun transitlerin, yani Neptün, Uranüs ve Plüton’un geri gitmesi sonuç alacağınız işleri zorlaşıyor. Batı ufkundaki gezgenler ilişkiler konusunda önünüzü açmaya devam ediyor. Gezegenlerinizin çoğu 8. Yaşam değişim evinizde. Aynı zamanda finans evinizde ilerliyor. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle paylaşım içinde olacaksınız. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Bu birliktelikler; iş yaşantınızda önemli açılımlara da neden olacaktır.

Aşk

Sizden yaşça büyük kişilerle kuracağınız ortaklıklar uzun vadeli potansiyele sahip olacaktır. Kendinizden büyük biriyle güçlü bir duygusal beraberlik yaşayabilirsiniz. Partnerinizden beklentilerinizin çıtası yüksek olabilir. Onun himayeci tarzı sizin için önemli bir güven potası oluştururken, partneriniz sayesinde değişik ve güçlü çevrelerin içinde bulunabilirsiniz. Partnerinizin maddi olanaklarından yararlanacaksınız. Karşıt finans evinizin güçlü olması; sizin bu konudaki tarzınızı daha da belirgin hale getirerek karşı taraftan ‘ne’ istediğinizin bilincinde olacak ve bazı şartlarınızın yerine getirilmesi konusunda ısrarcı davranacaksınız. Kariyer savaşları verdiğiniz konularda sert bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü gösterebileceğiniz konuları seçmenizde yarar var. Mesleki başarınızın size sağlayacağı avantajları da unutmamalı ve duygusal doyum sağlayacağınız işleri tercih etmelisiniz. Beklediğin başarıları yaşamanızda somut bir şekilde göreceksiniz.. Ekonomik yaşamını sürdürmek için yaptığın çalışmalar, kendini yetiştirmek için gösterdiğin çabalar olumlu sonuç verecek ve çevre ilişkilerin seni mutlu edecek gelişmelere sahne olacak. Artık kendine olan güvenin artıyor. Sahip olduğun mal ve mülk daha bir değer kazanacak. Borçlarını ödeme konusunda azimli olacaksın.. Miras yoluyla yeni kazanımlar olabilir. Yeni atılımlar seni bekliyor. Küçük hayal kırıklıklarından asla etkilenmeyecek ve yolunuza devam edeceksin. 19 Temmuza kadar Merkür 8. Evinizde geri gitmeye devam edecek. Beklediğiniz bir para ve miras olayınız varsa; sorun olacaktır. Gecikmiş durumlar söz konusu. Ani gelişen borç durumları sizi zor durumda bırakabilir. Bu dönemde karşınıza çıkacak kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Sizin duyarlı ve sevecen yapınızdan faydalanmaya kalkabilirler. Farkında olmadan yanlış projeler içinde olabilirsiniz.Olumlu ve olumsuz olaylar birlikte üst üste gelebilir. Araştırma yönünüzün ağırlık kazanmasıyla, ilgilendiğiniz konular üzerinde odaklanacak, çözümler doğrultusunda olumlu adımlar atacaksınız. İçsel tepkimelerinizin olumlu psikolojik bir havada olması nedeniyle; uyumlu ruhsal birliktelikler ve ortaklıklar içinde bulunacaksınız. Karşılıklı ilişkilerde, mülkler ve maddi getirilerle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz.

Sağlık

23 Temmuz’dan sonra Venüs; 9.evde (seyahat, felsefe ve uzak yolculuklar evi) bulunacaktır. Olumlu düşünceler içinde hareket etmenizi sağlayan etkenler üzerinde yoğunlaşacaksınız. Zevkli seyahatler sizi daha anlamlı kılacak. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu ay, eğlenceli ve sizi oyalayan yolculuklar da gündeme gelecektir. Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Dikkatinizi çeken insanlarla farklı fakat arzuladığınız ortamlarda bulunacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişiler olacaklardır. Eğlenceli ve sizi mutlu edecek seyahatler gündeme gelecek. Ayın ilk haftasında yaşanan kargaşa ve fırtına dinmiş gibi. Zamanın hızla aktığı aktif bir döneme giriyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda bilinçli hareket etmenin vereceği avantajlı günler sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*