Temmuz Yengeç Burcu Yorumu

Aylık Yengeç Burcu Yorumu
22 Haziran – 23 Temmuz

İş

yengec-burcuBu ay büyük transitlerden Plüton 7. Evinizde kariyer evinizde Neptün’de geri gitmeye devam ediyor. Tüm bunların sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Düşüncelerinizin yeniden gözden geçirirken, duygularınızda geri sayıma geçeceksiniz. Huzursuz olduğunuz bir konudan kaçmak isterken, başka gereksiz bir konu üzerine takılarak kendinizi hırpalayabilirsiniz. Ay boyunca çevrenizde gelişen olaylara karşı, takıntı derecesinde kendinizi haklı gösteren değişik yorumlar getirecek, düşüncelerinize hiçbir şekilde sınır koymak istemeyeceksiniz. 14 Temmuz’a kadar Mars 12. evinizde ilerlemeye devam ediyor. Bu dönemde hırslarınıza yenik düşmek istemiyorsanız, yaşam yarışında regüle olmalı, enerjinizi doğal bir şekilde kullanmalısınız. Size her alanda yardım edecek kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz; yalnız kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz. Enerjiniz düşük seyredebilir. 19 Temmuz’a kadar Merkür burcunuzda geri gidiyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Karşılaştığınız ters durumlardan etkilenmemek için, aklınız doğru bir şekilde kullanmak, beklediğiniz başarıyı getirecektir. Ev ortamında fevri hareket etmekten vazgeçmeli ve ani tepkiler vermemelisiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin tepkisini alabilir, ailenizin geleneklerine ters hareket edebilirsiniz. Onların davranışları size fazla kuralcı ve disiplinli gelecektir. Yakın çevre ilişkilerinizdeki sorunlar aile içi tartışmalara neden olabilir. Sosyal ilişkilerinize yeni bir düzen getirecek. Dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz.

Aşk

Satürn aşk evinizde sizi aşk konusunda testten geçirmeye devam ederken, her şeye rağmen Venüs, 3. Evinizde yakın ilişkilerinizin canlanması yönünde etkiler verecek ve kendinizi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Çevrenizle yardımlaşacak, üzerinizde onların pozitif etkisini göreceksiniz. Siz ilişkilerinizde güven aradığınız için, yakınlaşacağınız kişilerin üstün nitelikli ve fikirlerinize uygun bireyler olmalarına dikkat ediyorsunuz. Katıldığınız davetlerde karşı cinsin üstün yeteneklerinden etkileneceksiniz. Size cazip gelen ve tarzınıza uygun kişilerle ani başlayan aşklar yaşayabilirsiniz. 8 Temmuzda yeni ay burcunuzda doğarken; mantık ve duygu karmaşası yaşatacak. Eski ve geçmişte yaşadığınız bir çok olayı bir film gibi düşünerek, artık eski duyguların geride kaldığını düşünmeye başlayacaksınız. “Yeni ay”la yeni düşüncelerin paralelinde sizi destekleyen olaylar ufkunuzu genişletecek. Yaratıcılığınız çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Ani başlayan duygusallıklar yeni bir başlangıcın temellerini oluşturabilir. 14 Temmuz’dan sonra Mars kişisel evinize geçiyor. Çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken, kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız.

Sağlık

Enerjinizin olumlu etkilerini ay boyunca hissedeceksiniz. Geri giden Merkür kronik bir rahatsızlığınız için iyileşme yolunda adımlar atılacak. Özellikle, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak kalın. Spor faaliyetleri içinde kendinizi yormayacak hareketler yapmaya gayret edin kendinizle baş başa kalacak, kendi sesinizi dinleyecek yerlerde bulunmaya özen gösterin. Çevreye karşı olan sorumluluklarınız sizi fazlasıyla meşgul ederken, kendinize ayıracak zamanınız daralacaktır. Bu nedenle vitamin ve kalsiyum desteği almalısınız. Kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Beslenme ve egzersiz programları uygulamak organizmanızı güçlendirecek. Sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamasanız da, küçük ayrıntılarda gizli olan sağlığınızın mükemmel olması için detaylara önem vermelisiniz. Bu hafta kemiklerinize dişleriniz ve iskelet sisteminize gereken önemi vermelisiniz. Hafta sonları sizi dinlendirecek ve oyalayacak, yeni bir egzersiz programına başlarken, havadar ortamlarda bulunmaya dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*