Ter Şekeri Deopastil

Ter Şekeri Deopastil

Deopastilİçeriğindeki İsomalt kristalleri etkisi ile dişlerimizi güçlendirir ve bakterilere karşı korumaya yardımcı olur.Günde sadece 1 Adet tüketilmesi çoğu zaman yeterlidir Akşam uyumadan önce tüketmeniz tavsiye edilir.Gül aroması ile ter şekeri akşamları yatmadan önce kullandığınızda cildiniz mis gibi gül kokmaya başlar.

Özel kutusu i kolayca taşınabilen İçeriğindeki Gül Yaprağı Ekstralarından oluşan bitkisel Formülü ile yaz sıcaklarında terlemeden dolayı ortaya çıkan Ter şekeri vücut ve ter kokusunu mis gibi gül kokusuna çevirir.
Terleme şekerinin doğal içeriği ile bilindik bir yan etkiye sahip değildir. Ter şekeri Amerika da ve bir çok Avrupa Ülkesinde satış rekorları kırmış bir ürün olup, bir şeker ile parfüm etkisi dilden dile yayılmıştır.

Avrupa’dan ithal bir ürün olan Ter Şekeri rekor Avrupa’da rekor derece satıldı Ter Şekeri içeriğinde Yapay Tatalandırıcı, Glükoz Şurubu, Sitrik Asit , Elma Asidi, Geraniol (0,8%) , Colorant (Carmine)Gül Yağı (0,03%) , Mandalina Ekstraktı, Natural Çiçekler vardır. Ter şekeri tamamen doğal içeriği ile herhangi bir yan etki içermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*