Terazi Burcu Yorumları Ocak 2013

terazi burcuİş
11 Ocak’ta yeni ay aile ve yuva evinde doğuyor. Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir iş planı çerçevesi içinde pratiğe dökün. Adım, adım detaylarını da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın. Aile ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık hakim olacak. Yaşamın gizini çözmek için derin felsefi araştırmalar içinde olacaksınız. 20 Ocak’tan sonra aile ve yuva eviniz çok daha yoğun gezegen yağmuruna tutulacak.Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla bir çok iş fırsatı yakalayacaksınız.Ayın ikinci yarısında seyahat gerektiren işler sizi bekliyor. Yeni bir ev yapmak isteyenler, inşaata başlamak için uygun bir ay. Nostaljik yapılardan hoşlandığınız bir gerçek. Beklediğiniz ve tarzınıza uygun bir ev ve yaşam alanı tam isteğinize göre çıkacak ve siz bu fırsatlardan memnun kalacaksınız. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız. Ay ortasında temponuz artıyor. Ayrıca bu ay, iş toplantılarında ve aşk yaşamınızda fiziksel olarak ta etkileyici olmak istiyorsunuz. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız.

Aşk
Plüton” aile ve yakın ilişkilerinizi yeniden denetliyor. Büyük bir ayrılığı gündeme getirebilir. Bulunduğunuz çevreden kopabilir ve arkanıza bakmadan uzaklaşabilirsiniz. Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında gerçekleşebilir. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacaktır. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun transitlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Bazı sıra dışı ilişkileri de beraberinde getirecek. Oldukça tutkulu beraberliklerin başladığı bu tür etkiler altında, beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz. İş çevrenizden bir yöneticiye karşı hisleriniz veya güçlü bir kişi ile gizli ve yasak duygularınız, sakıncalı beraberliklerin gelişmesine neden olacaktır. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Tutkulu bir cinselliği yansıtan ilişkilerden kendinizi uzak tutmalısınız..

Sağlık
Ay boyunca sağlık gezegenleriniz Jüpiter’in geri gitmesi ve Neptün’le kare açı yapması sizi sinirli yapacaktır. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Tedavinizi yarım bırakmaktan kaçının. Sizi çok yüklemeyecek sportif faaliyetler, yürüyüşler ve dinlendirici kısa yolculuklar doğal ilaçlarınızdır. Bu dönem ailenizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenin yaşlı bireylerinin hastalıkları ve ufak tefek sorunları yüzünde hastane kapılarını aşındırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*