The Ritz-Carlton Spa Arındırıcı ve Yenileyici Terapileri

The Ritz-Carlton Spa’nın arındırıcı ve yenileyici terapilerini açık havaya taşıyan mekânda; Boğaz manzaralı üç jakuzi, havuz, masaj odaları, güneşlenme terası ve özel bir bar bulunuyor.

Alaturca, Pampering ve Relaxing olarak adlandırılan, üç farklı günlük spa paketleri arkadaşlarınızla, sevdiğinizle veya eşinizle ya da tek başınıza sabah 10:00 akşamüstü 17:00 saatleri arası sağlıklı bir gün geçirmenizi sağlıyor. Her pakete kalori hesabı yapılmış sağlıklı öğle yemeği mönüsü, kapalı spa alanında fitness, yüzme havuzu, sauna, jakuzi ve buhar odası gibi genel alanların kullanımı, taze çaylar ile birlikte sunulan meyveler de spa paketlerine dâhil. Günlük Spa paketlerinin önceliği sağlık danışmalarının ihtiyacınıza yönelik kişisel yönlendirme yapmasıyla başlıyor.

yaza girmeden yenilenin

PAMPERİNG Her biri 60 dakikalık iki bakım seçebilirsiniz. Doğal içeriklere sahip Uzakdoğulu Panpuri markasının papaya özü ile uygulanan vücut yağı ile ayrıca isteğe göre Thai ayak masajı veya derinlemesine temizleyici yüz bakımı da pakete dâhil ediliyor.

ALATURCA 45 dakikalık kişiye özel vücut masajı veya doğal içeriklerle hazırlanan besleyici yüz bakımı seçebilirsiniz. Köpük banyosu ile başlayan ve kese eşliğinde devam eden 45 dakikalık Osmanlı Hamamı sizi ve bedeninizi yenileyecek.

RELAXING Her biri 60 dakikalık iki bakım seçebilirsiniz. Yüz ve boyun bölgesine uygulanan Aydınlatıcı-Dengeleyici Masaj, isteğe göre ayaklardaki refleks noktalarını basınçla uyaran ve gergin kasları gevşeten Refleksoloji veya Bitkisel Ayak Masajı da pakete dâhil.

Ruhunuzu ve bedeninizi İstanbul güneşi ve rüzgârıyla yenileyen The Ritz-Carlton Açık Hava Spa’sı hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 334 43 53’ü arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*