Visco Yatak ile Hem Uyku hem de Yaşam Kalitenizi Artırın

Visco Yatak ile Hem Uyku hem de Yaşam Kalitenizi Artırın

Yıllar boyunca yataktan dayak yemiş gibi kalkıp tüm günü boyun ve sırt ağrılarıyla yorgun bir şekilde geçirdim ve sonunda pes edip bir ortopedi uzmanına göründüm. Rahatsızlığımın boyun düzleşmesi olduğunu söyledi ve hemen yastığımı değiştirmem gerektiğini ekledi.

Doktorun odasından çıkar çıkmaz, kendisinin şiddetle önerdiği gibi ortopedik bir visco yastık satın aldım ve daha yastığı kullandığım ilk geceden itibaren senelerdir baş belası olan sırt ve boyun ağrılarım bir anda yok olup gitti. Visco denilen bu akıllı süngerin ne kadar harika bir madde olduğunu anlayınca, bir süre sonra dayanamayıp visco bir yatak da satın aldım ve daha sonra tıpkı bir bebek gibi huzurlu bir şekilde uyumaya başladım.

Visco Yatak

Uykumun ve dolayısıyla günlerimin de kalitesinin artmasına sebep olan bu visco denilen maddeyi biraz araştırdım ve aranızda benim gibi gereksiz sırt ve boyun ağrıları çekenler varsa diye, siz sevgili okurlarımla paylaşmaya karar verdim.

Öncelikle visco yani “akıllı sünger” dedikleri bu madde neymiş, nasıl ve kimler tarafından keşfedilmiş, bundan biraz söz edelim istiyorum. 1960’lı yıllarda, uzaya ilk kez seyahat edilmeye başlanılan zamanlarda, astronotların omurgasına binen ağırlığı dengelemesi için bilim adamları tarafından keşfedilmiş. Daha sonra müthiş bir ortopedik yapısı olması sebebiyle yastık, yatak ve diğer bir sürü alanda da kullanılmaya başlanmış. İyi ki de öyle olmuş!

Başımı koyduğumda şekil alan ve her noktaya eşit basınç uygulanmasını sağlayan esnek visco yastıklardan ne kadar memnunsam, vücut basınç dengesine göre şekil alan ve geceleri kan akışını sağlamak için bir o yana bir bu yana dönmemi engelleyip kesintisiz bir uyku çekmemi sağlayan visco yatağımdan da bir o kadar memnunum.

Sırt ağrılarınız ya da boyun ağrılarınız varsa ve geceleri sürekli dönüp durduğunuz için doğru düzgün uyuyamamaktan şikâyetçiyseniz, siz de hiç vakit geçirmeden bir visco yatak satın alın derim. “Peki, nereden alabiliriz, kaliteli ve güvenilir bir yer önerebilir misin” derseniz de, kesinlikle cevabım yataklarından çok memnun kaldığım Yatsan. Hemen kendinize güzel bir Türk kahvesi yapıp Yatsan’ın sitesine girerek visco yatak çeşitlerine bir göz atın derim. İddia ediyorum, fotoğraflar arasında gezinirken bile sırt ve boynunuza sanki terapi yapılmış gibi tüm ağrılarınız yavaş yavaş azalmaya başlayacak ve hiç tereddüt etmeden bir visco yatak sipariş edeceksiniz.

Herkese huzurlu uykular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*