Yay Burcu Yorumları Ocak 2013

yay burcuİş
Venüs, 9 Ocak’a kadar kişisel evinizde ilerliyor. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir dönem.. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız.. Bazı paslaşmalar sonucunda haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek..Güneş ve Merkür para evinizde ilerliyor. Kazançlarınızla ilgili çalışmalarınızda iddialı olacaksınız. Bu etkiyle harika ve pozitif iş birlikleri içinde bulanacaksınız. Sadece başarınızı vurgulamakla kalmayacak, Jüpiter’in, ortaklık evinizden verdiği olumlu enerji sayesinde hazirana kadar işleriniz başarılı geçecek. Kendinizi çok daha güçlü ve mantıklı hissedeceksiniz. Bu olaylar ani bir şekilde gelişerek, sizi şaşırtacak. Kişisel gelişiminizi etkileyen yönetici gezegeniniz Jüpiter, para hareketleri konusundaki sezgilerinizi muhteşem yapacaktır. Bu konuda ait olduğunuz iş çevresi ve sosyal gruplardan destek alacaksınız. Kariyer konusunda mutlu ve başarılısınız.

Aşk
19 Ocak’a kadar partnerinizle birlikte para kazanma şansınızı çoğaltabilirsiniz. Aşk ve iş bir arada. Bu dönem değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız. Özellikle, karşı cinsten dostlarınızın sayısı bir hayli artacak. Sanatsal faaliyetlere daha fazla önem verecek ve bazılarınız tanışacakları ilginç kişilerden aşk teklifleri alacaklar. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken, daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz.Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek.. Satürn size ödül vermeye hazırlanıyor. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Bu ay sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. 20 Ocak’tan sonra Merkür ve Mars aile ve yuva evinizde.. ailede istenmeyen tartışmalar olabileceği gibi taşınma ve tadilatta söz konusu olacaktır.. Herkesin kendi fikrini ifade ettiği ortamlarda farklı fikirler yüzünden meydana gelecek tartışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Sağlık
Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir Her şeye rağmen güzel bir ay. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yapmalı ve bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Şekerli gıdalar bel ölçülerinizi kalınlaştıracağından, özellikle meyve türü ve lifli gıdalarla beslenmeye özen göstermelisiniz. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*