Yaz Tatili İçin Sıcak Yaz Notları

Sıcak Yaz Notları

Çarpıcı bikiniler, hem havalı hem kurtarıcı aksesuarlar, serinletici parfümler, kumsalları eğlenceli kılacak önerilerle sıcak yaz notları şimdi karşınızda!

> Büyük hasır şapka

Geniş kenarlı hasır şapkalar sadece plajın en havalı aksesuarı olmakla kalmıyor, yüzünüzü güneşin zararlı ışınlarından da koruyor.

» Ayna camlı güneş gözlüğü

Notunuzu alın: Renkli, ayna camlı güneş gözlükleri bu yazın olmazsa olmazlarından.

» Otobronzan mucizesi

Güneşin olumsuz etkilerinden cildinizi korumak istemenize artı puan! Ama bunun için bronz tenin ışıltısından vazgeçmenize gerek yok. Otobronzan ürünlerin ışıltısı ile gözler üzerinizde olacak.

> Rahat adımlar

Suya ve kuma dayanıklı plastik flip-flop’lar artık yalnızca rahat değil, çok da havalı! Rengarenk flip-flop’larla yalnızca plajda değil, gecelerde bile rahat adımlar atmak mümkün.

> Serinletici parfümler

Güneşle birlikte ağır parfümler rafa kalktı. Meyve notalarının hüküm sürdüğü yaz parfümlerinizi buzdolabında saklayın. Hem kullanırken serinleyin hem de parfümünüzün ömrü uzasın.

Hafif yolculuk

Taşınıyormuş gibi ağır valizlerle seyahat etmek out, pratik valizlerle hafif yolculuklar çok moda! Valizinizi yaparken çapraz kombinlenebilecek kıyafetler ve seyahat boyu kozmetik ürünleri ile hayatı ve yolculuğu kolaylaştırın.

> Plajların kurtarıcı aplikasyonları

Aplikasyonların her şeyimiz olduğu şu günlerde kumsallarda onlarsız kalmamız mevzubahis olamazdı:

Tripadvisor: Dünyanın neresinde olursanız olun etrafınızdaki en iyi hotelleri, restoranları ve yapılabilecek en eğlenceli şeyleri bulmanızda size yardımcı olan bir rehber.

Anti Mosquito-Sonic Repeller: Sivrisinek ve diğer böceklerin duymaya dayanamadığı yüksek frekanslı ses yayını yapan bu aplikasyon haşerelerin sizden uzak durmasına yardımcı oluyor.

Tuneln Radyo: Bu aplikasyonla, hemen hemen bütün radyo istasyonlarına ulaşabilirsiniz.

Bronz bir tene en çok yakışan renklerden biri de toprak tonları. Safari trendini plajlara taşırken hasır aksesuarlar ve enerji katan parlak turuncu detaylardan destek alın.

Klasik stilinizi yazla birlikte rengarenk plajlara taşımak istiyorsanız siyah-beyaz parçalar sizin için ideal.

Bu yaza damgasını vuran tropik desenler hiç şüphesiz en çok deniz ve kumsallara yakışıyor.

sıcak-1

sıcak-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*