Yengeç Burcu Yorumları Ocak 2013

yengec burcuİş
Neptün tepe evinizde yer alarak size doğal bir sempatiklik ve yapıcılık kazandıracaktır. Yollarla ilgili eğlenceli haberler alacak ve bu dönemde kendinizi ruhsal olarak yenilenmiş hissedeceksiniz. Yolculuklarınızda ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olun ve bu beraberliklerinizden çok şey beklemeyin. Siz; bu dönem, akıllı ve mantıklı davranmayı yeğleyerek, mantığınızı sosyal başarılarınız için kullanacaksınız. Çevrenizdeki şartlar statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. “Neptün” kariyer evinizden siz olumlu enerjisini göndermeye devam ediyor. Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

Aşk
Yeni Ay 11 Ocak’ta ilişkiler evinizde doğarken 7. evinizde Merkür ve Plüton yer almaktadır. Plüton duygusal dengelerinizi kontrol ederken, cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Kökten düşüncelerinizde değişimler söz konusu olacak. Plüton’un daha önceki günlerdeki geri hareketi sırasında, alışkanlıklarınızla ve geçmişinizle ilgili reformist düşünceler içine girdiniz. Bazılarının yaşantısında silmeniz gereken kareler vardı. Tüm bunların bilançosunu yaptınız ve varsa ailenizle olan sorunlarınızı çözdünüz. Ay boyunca Mars sizi ilginç bir şekilde etkiliyor. Kimseyle paylaşmadığınız içsel savaşlarınız size kısır döngüler yaşatacak. Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen, yapmanız gereken konularda farklı bir şekilde davranabilirsiniz. Yine gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem, fakat kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun.

Sağlık
Bu ay, sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacaktır. Ayaklarınızı üşütmemeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Bu ay yatırımlarınızı yönlendirmek ve paranızı çoğaltmak için çalışmak istiyorsunuz. Kazancınız bir güzellik sektörüyle ilgili olabilir, sanat ve kadın güzelliğini vurgulayan işlerden para kazanabilirsiniz. Yakın çevrenizle ortak işler yapabilirsiniz. (Örneğin, kız kardeşlerle ortak bir çalışma platformu gibi) Ay boyunca yakın aile ilişkileri ve ziyaretleri gündemde olacak. Uzak yollardan misafirleriniz gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*