Yeni nesil fondötenler pürüzsüz bir cilt için çalışıyor

Makyaj malzemesi olmaktan çıkıp cilt sorunlarına çözüm sunan bir bakım ürününe dönüşen yeni nesil fondötenler pürüzsüz bir cilt için çalışıyor.

fondoten1. AKNELİ CİLTLER

Hem cilt kusurlarını kapatan hem de akne kontrolü sağlayan Clinique sivilce karşıtı fondöten, iki sorunu birden hedef alıyor. Tüm cilt tiplerinin uygulayabileceği ürün, kapatıcı özelliğiyle cilt kusurlarını örtüyor, aynı zamanda akne ve sivilceli ciltleri rahatlatıyor.

Clinique Anti-Blemish fondöten, b 83

2. MAT CİLTLER

Guerlain Parure De Lumiere, cildi canlandırmaya ve nemlendirmeye destek olmasının yanı sıra kusursuz bir kapatıcılık ve ışıltı vadediyor. içeriğindeki yansıtıcı ve ayna etkisi gösteren pigmentler, cildin ışıltısını arttırırken içeriğindeki mineraller bakımından zengin olan okyanus suyu ise cildin daha nemli ve ipeksi görünmesini sağlıyor.

Guerlain Parure De Lumiere SPF 25 fondöten, 1144

3. YAĞLI CİLTLER

Orta örtücülüğe sahip, mat sonuçlu Mac Pro Longvvear, cilde hemen nüfuz ediyor ve ortalama 12 saat boyunca kalıcılığını koruyor. Ürünün en büyük özelliklerinden biri tazelenmeye ya da pudra ile matlaştırılmaya ihtiyaç duymaması. Cildinizdeki yağ oranını dengeleyen ürünü mat bir görünüm elde etmek isteyen herkes rahatlıkla kullanabilir.

Mac Pro Longwear fondöten, 181

4. NEMSİZ CİLTLER

YSL Le Teint Touche Eclat fondöten, içeriğinde bulunan yüksek orandaki uçucu yağ moleküllerinin ve nemlendirici faktörlerin oluşturduğu hafif dokusuyla tende yumuşak bir etki yaratıyor. Formülünde bulunan focus jeller tendeki pürüzleri yok ederek sahip olduğu şeffaf doku ile doğal ten görünümünüzü korumayı hedefliyor.

YSL Le Teint Touche Eclat fondöten, 1121

5. ELASTİKİYET KAYBI OLAN CİLTLER

Cildi toparlama ve sıkılaştırma özelliği bulunan Lancöme Teint Renergie Lift, 40 yaş ve üstü için ideal bir ürün, içeriğindeki mikro-lift kompleks sayesinde cildi toparlıyor ve mikro-inci kürecikler sayesinde cilde canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Lifting etkisi bulunan fondöten, kullanıldığı anda gergin bir görünüm sağlıyor.

Lancöme Teint Renergie Lift fondöten, 1127

6. LEKELİ CİLTLER

L’Oreal True Match fondöten, cilt tonu ile mükemmel uyum sağlamayı hedefliyor. Özel renk pigmentleri sayesinde maske etkisi yaratmadan cildinizin doğal görünümünü iyileştiren ürün, gliserin ve glikol içeren nemlendirici formüle sahip. SPF 17 güneş koruma özelliğiyle de güneş ışınlarının zararlı UV ışınlarından cildinizi korumaya yardımcı oluyor.

L’Oreal True Match fondöten, 149.99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*