Yılbaşı Eğlence Mekanları – Yeni Yıl Eğlence Programları

Mekanlar, bu yılbaşı gecesinde de yeni yıla keyifli ve farklı bir ortamda girmek isteyenlere çok özel eğlence alternatifleri sunuyor. Sevdikleriyle birlikte eğlenirken çok özel lezzetlerden tatmak isteyenler için yılbaşı programlarını bir araya getirdik.

yilbasi eglence mekani

UNLU İSİMLERLE YILBAŞI KEYFİ

NG Güral Afyon Wellness & Convention ve NG Güral Sapanca Wellness & Convention, yılbaşında konuklarına unutulmaz geceler yaşatmaya hazırlanıyor. Yeni yıla NG Güral Afyon’da girmeyi planlayanlara Enbe Orkestrası’nın sahne alacağı harika bir yılbaşı programı sunuluyor. Yeni yıla NG Güral Sapanca’da girmeyi planlayanları ise Linefin sahne alacağı harika bir yılbaşı programı bekliyor. Her iki tesiste de çocuklara özel yılbaşı etkinlikleri düzenleniyor.

NG Güral Afyon VVellness & Convention: (0272) 220 22 22
NG Güral Sapanca VVellness & Convention: (0264) 242 56 00

FARKLI ZEVKLERE ÖZEL SEÇENEKLER

Renaissance Polat İstanbul Hotel, yılbaşı gecesi için konuklarının zevklerine hitap eden farklı eğlence alternatifleri ile muhteşem bir gece hazırlıyor. Daphne Restaurant & Grili, Marmara Balık Lokantası, Bier Stube ve Bar Noblesse’de canlı performanslar eşliğinde yılbaşı programlan, zengin yeni yıl büfeleri ve 2014 sürprizleri Renaissance Polat İstanbul’un misafirlerini bekliyor.

Tel: (0212) 414 18 00

ÜÇ MEKAN, ÜÇ ÖZEL ALTERNATİF

Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA, Noel ve yılbaşma özel kutlama programlarıyla misafirlerine özel anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Yılbaşı gecesi, Hilton İstanbul Bosphorus Terrace Restaurant’ta sunulacak görkemli açık büfeye canlı müzik ve ardında DJ performansı eşlik edecek.

Hilton İstanbul: 0212 315 60 00 Conrad İstanbul: 0212 310 25 25 Hilton ParkSa: 0212 310 12 00

GECEDEN SABAHA EĞLENCEYE DEVAM

Antalya’nın yeni ve lüks otelleri arasında yer alan Delphin Imperial, yılbaşı gecesinde konuklanna ihtişam vaat ediyor. Sekiz farklı a la carte restoranda sunulacak gala yemeği süresince canlı müzik geceye keyif katıyor. Gecede lezzetli yemek alternatiflerinin yanı sıra Rus revü gösterisi ve yılbaşlannm vazgeçilmezi oryantal şov performansı da konuklan bekliyor. Konuklar yılbaşı eğlencesini kendi özel havuzuna açılan lagoon odalarda, dışanyı görebilen bir köşeye yerleştirilmiş jakuzili süitlerde ya da dekorasyonuyla etkileyen klasik odalarda sonlandırabiliyor. Yeni yılın ilk sabahında ise nefis bir kahvaltı konuklan bekliyor. Otelde lunapark, çocuk diskosu, çocuk sineması, çocuk mönüleri ve özel çocuk restoranı da yer alıyor.

Tel: 0242 320 07 07

MİDYAT’TAKİ GÜZEL

Kasr-ı Nehroz Otel, Midyat”a yerleşen ille Müslüman aile Nehrozlann (Yenigün Ailesi’nin) evi olarak yüzyıllarca kullanıldıktan sonra, 2009 yılında aile tarafından yöresel mimari özelliği korunup restore edilerek konuklarına kapılarını açtı. Kasr-ı Nehroz Otel konuklanna Midyat’ı tepeden seyretmenin keyfi ve mırra eşliğinde yapılan sohbetlerle unutulmaz anılar vaat ediyor. 1600 yıl önce kilise mimarisi tarzında inşa edilen ve uzun yıllar Süryani kilisesi olarak kullanılan kasır, 12 standart çift kişilik, 11 standart çift kişilik (french bed), iki tek kişilik, iki adet üç kişilik, bir süit ve bir aile odası olmak üzere toplam 29 odadan oluşuyor.

Tel: 0482 464 25 25

DOĞAYLA İÇ İÇE V BİR BAŞLANGIÇ

Doğal güzellikleriyle ünlü Kastamonu V Daday’da dört mevsim doğanın keyfini yaşatan İksir Resort Town Tatil & Yaşam Kasabası, 2014’ü yılbaşı özel mönüsü, canlı müzik, DJ, dans, eğlence, çeşitli sürprizler ve aktivitelerle dolu yılbaşı balosu ile karşılıyor. Anne ve babalar eğlenirken, çocuklar Kuşburnu Cafe’de yılbaşına özel çocuk mönüsü ile ağırlanıyor ve palyaçolar eşliğinde eğleniyor.

Tel: (0366) 616 10 16

ASYADAN GELEN LEZZETLER

Go Mongo, zengin mönüsü ile birbirinden özel alternatifler sunuyor. “Mongolian barbeque – Moğol barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi Go Mongo, mönüsündeki sıra dışı lezzetlerle bu özel akşamda da iddiasını sürdürüyor. Misafirlerine Moğolistan’daki geleneksel ziyafetlerin tadını yaşatan Go Mongo ile 2014’ü karşılarken Asya mutfağını keşfe çıkabilirsiniz.

Go Mongo Suadiye: (0216) 410 32 23 Go Mongo İstinye Park AVM: (0212) 345 58 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*