Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Yılın rengi “orkide moru”

Yılın rengi “orkide moru”


PANTONE şirketi yılın rengini “orkide moru” olarak açıkladı. Mor orkidenin içindeki tüm renkleri barındıran bu trend, yıl boyu sürecek. Mor rengin birçok insana ; yakıştığını söyler renk uzmanları. Biliyor muydunuz araştırmalar gösteriyormuş ki şirketlerin reklam tabelaları, logoları, maskotları vs eğer mor renkte ise, insanların daha çok dikkatini çekiyormuş.

2014 rengi mor

Geçtiğimiz günlerde ismi de bu trende çok güzel uyan Lilabella.com sitesi için Türk tasarımcıların birbirinden güzel mor renkte tasarımları ile çok güzel bir çekim gerçekleştirdik. Atıl Kutoğlu, Begüm Salihoğlu, Zeynep Erdoğan, Gamze Saraçoğlu gibi birbirinden değerli, harika tasarımcıların ürünlerinin sadece bir kaç tanesini burada görüyorsunuz. İş, davet, hafta sonu ya da düğün, hangi durum olursa olsun, eğer mor trendine ayak uydurmak istiyorsanız Lilabella.com’a göz atmanızı öneririm.

Tülin ŞahinFaceBook Ekle Bunu, FaceBook Share Twitter Ekle Bunu, Twitter Share Digg Ekle Bunu, Digg Share” title= ”Google MySpace Ekle Bunu, MySpace Share Technorati Ekle Bunu, Technorati Share ”Delicious


Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

yukari