Zeynep Ilıcalının Evinin Dekorasyonu

İlginç ve Renkli Aksesuarlı Ev Dekorasyonu

Dekorasyonla ilgiliyseniz, hele de ilginç ve renkli aksesuarların peşindeyseniz Ulus’taki Thanx Co. mağazasını biliyorsunuzdur. Dünyanın dört bir yanından, renkli ve ilgi çekici ürünlerin özenle seçilip getirildiği bu mağaza hayranlık yaratıyor. Thanx Co.’nun ortaklarından biri de Zeynep Ilıcalı. O ayrıca; ev, otel, ofis gibi mekanların dekorasyonlarına da imza atıyor. Sadece yepyeni markalar ve ürünlerin peşinde olan bir kaşif değil yani… Bunu mesleğe dönüştürmüş güçlü bir kadın. Hal böyle olunca rengarenk ve tarz sahibi evinin kapısını çaldık.

dekor-1

İLK FİKİR…

Zeynep Hanım, önce misafirperverliği ile içimizi ısıttı. Daha sonra da eklektik tarzda döşenmiş evinin, etkileyici dekorasyonu ile bizi etkilemeyi başardı.

Ilıcalı ailesi, Bebek’teki bu eve yaklaşık bir yıl önce taşınmış. Evin genel çizgisinde büyük değişiklikler yapmamış. Evin göze ilk çarpan özelliği, ferahlık. Tüm duvarların bembeyaz olmasının bunda etkisi büyük. Üç katlı evin giriş katında mutfak, banyo ve geniş bir salon var. Ayrıca salonun açıldığı şahane manzaralı bir de balkon… Alt katın sahipleri ise; spor malzemelerinin olduğu küçük spor salonu ve geniş oturma odası. Burada ayrıca çamaşır odaları ve depo da yer alıyor. Gelelim evin en üst yani en eğlenceli katına… Ilıcalı’nm kızları Yasemin ve Leyla’nın odalarının yanı sıra ebeveyn yatak ve giyinme odası da burada. Kızların odaları renkleri ve tasarımlarıyla bir masal gibi… Bu kattan kısa bir merdivenle bir üst kata çıkılabiliyor. Orada bizi bekleyense bir misafir odası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*