Zorlu Center Bilstore Alışveriş Turkunlarının Adresi

Bilstore’un bünyesinde yer alan Eleven Paris, American Vintage, American Retro, Cheap Monday ve Bensimon gibi markalar ile sokak modasına yönelik ipuçları verirken, plaj stilimize eşlik etmeyi bekleyen Juju’nun sandaletlerine kayıtsız kalamadık. İkonik İngiliz Fred Perry, spor meraklılarının favorisi Lole Woman, risk almaktan korkmayanların tercihi TheRagged Priest, United Nüde, gömlek meraklıklarmm radarına takılan Bil’s ve Türk tasarımcıların koleksiyonlarından oluşan Designer Line… Farklı gardıroplara hitap eden geniş ürün yelpazesiyle Bilstore, tekbir kadın profili ile kendini sınırlamayı reddediyor.

talk-2

Farklı kalıplara bürünüp yeni tarzlar yarattığımız bu etkinlikte kendimizi ‘Fırlama Kızlar’ filminde gibi hissettiğimizi söylemeliyiz! Herschel, Mr. Gugu & Miss Go gibi bünyesine eklediği markalar ile büyümeye devam eden Bilstore, yeni konseptiyle farklı bir bakış açısı getiriyor. Zorlu Çenter ve Akasya Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarında, Bülent Erkmen’in Bilstore logosunun parçalarmmdan yarattığı desenin yer aldığı bir zemin tercih eden Bilstore, marka anlayışını bir adım öteye taşıyor.

BİLSTORE MAĞAZALARI

Bilstore Zorlu, Akasya, Kanyon, Erenköy,Aqua, City’s,Bilstore Antalya Terracity, Bilstore İzmir Agora, Bilstore Ankara Nextlevel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*